Przegląd prywatności

Asystent Spedytora Drogowego FCL

Lokalizacja: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie transportu drogowego kontenerów morskich,
  • realizowanie bieżących zleceń,
  • tworzenie  podstawowej dokumentacji przewozowej,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • wsparcie spedytora w realizacji bieżących zleceń,
  • monitorowanie etapu procesu transportowego,
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
  • dbanie o relacje i nawiązywanie kontaktu z podwykonawcami,

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju w kierunku samodzielnego spedytora,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • dokładność, skrupulatność, dyspozycyjność,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • sprawna obsługa komputera i aplikacji biurowych, w tym znajomość pakietu MS Office,

To oferujemy

  • bliską współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spedycyjnym w Polsce,
  • pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy,
  • pracę tylko w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz terminowe wynagrodzenie,
  • system premii i świadczeń okolicznościowych,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • BENEFITY:
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • ubezpieczenie na życie
    • spotkania integracyjne
    • program emerytalny
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • strefa relaksu
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • dofinansowanie wypoczynku
    • paczki świąteczne
    • program rekomendacji pracowników
    • inicjatywy dobroczynne
    • dodatkowy urlop

Link do rekrutacji à https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3dd2cb01eb344d96b5835112b9ba9143