W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, do oddziału spedycji i transportu drogowego w Krakowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Spedytor Drogowy FTL / LTL

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Realizacja oraz aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych
  • Nadzór nad dokumentacją oraz całością procesu transportowego
  • Bieżące wyceny oraz przygotowywanie ofert
  • Pozyskiwanie oraz kontraktowanie podwykonawców do współpracy
  • Realizacja założeń budżetowych
  • Efektywne planowanie przewozów
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Budowanie długofalowych relacji ze zleceniodawcami oraz zleceniobiorcami
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku spedytora – warunek konieczny
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z realizacją przewozów FTL / LTL
  • Znajomość rynku podwykonawców
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Inicjatywa w działaniu, otwartość na nowe pomysły
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Doskonałą atmosferę pracy w gronie specjalistów

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą oraz spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres: FTL@chg.pl.
W temacie maila prosimy o wpisanie stanowiska, którego dotyczy aplikacja.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie w aplikacji oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002r. Nr 101, poz.926 z póź. zm.).