Przegląd prywatności

Spedytor Drogowy

Lokalizacja: Łodź

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zleceń spedycyjnych w transporcie drogowym krajowym oraz międzynarodowym

  • planowanie i koordynowanie aut podwykonawców

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji

  • pozyskiwanie i rozszerzanie współpracy z podwykonawcami

  • budowanie stałych i profesjonalnych relacji z klientem

  • samodzielne przygotowanie wycen oraz ofert i pozyskiwanie nowych zleceń

Nasze wymagania

  • kandydat z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w organizacji transportu drogowego dla klientów

  • osoba energiczna i otwarta, która posiada doświadczenie w organizacji transportów międzynarodowych oraz w zarządzaniu autami podwykonawców

  • pracownik, który będzie dbał i rozwijał współpracę z naszymi klientami

  • kandydat samodzielny, który proponuje własne rozwiązania oraz zna rynek

  • dobry współpracownik, który lubi dzielić się wiedzą i dobrze odnajduje się w pracy w zespole

  • osoba która, działa uporządkowanie i systematycznie oraz posiada dobrą organizację czasu pracy

  • osoba która, sprawnie obsługuje komputer oraz pakiet MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie profesjonalnej kadry menadżerskiej - tzw. onboarding uszyty na miarę

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz terminowe wynagrodzenie

  • atrakcyjny system premiowy i świadczeń okolicznościowych

  • pracę w stabilnej firmie, wiodący spedytor na rynku polskim i międzynarodowym

  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy praktycznej w zakresie TSL

  • bliską współpracę z zespołem profesjonalistów

  • pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy

  • udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • BENEFITY:

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • ubezpieczenie na życie
    • spotkania integracyjne
    • program emerytalny
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • strefa relaksu
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • dofinansowanie wypoczynku
    • paczki świąteczne
    • program rekomendacji pracowników
    • inicjatywy dobroczynne
    • dodatkowy urlop

Link do rekrutacji à https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e72d16a1f49a4c3ba9926c04e58c8c1b